dzisiaj jest: 21 kwietnia 2019. imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
KARTA DUŻEJ RODZINY 3+
INFORMACJA Urzędu Gminy Radziejowice za rok 2014 z realizacji Uchwaly Nr XXXVII/236/2013 Rady Gminy Radziejowice z dnia 23 maja 2013 r. w sprawie podjęcia dzialań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych, zamieszkalych na terenie Gminy Radziejowice.
  więcej
KARTA DUŻEJ RODZINY 3+
Podjęto uchwałę w sprawie podjęcia działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gminy Radziejowice.

 

Decyzją lokalnego samorządu rodziny wielodzietne z terenu Gminy Radziejowice mają szansę na szereg ulg i udogodnień w ramach wprowadzonej Karty Dużej Rodziny. Kartę po wypełnieniu wniosku można odebrać w Urzędzie Gminy. Ma za zadanie wesprzeć rodziny wielodzietne. Karta dotyczy rodzin trzy plus i więcej. Dokument wydawany jest na okres jednego roku, od 1 września do 31 sierpnia. Posiadacze karty mają zapewnione: 50 procentowe zniżki od obowiązującej ceny na dostęp do zajęć w Centrum Kultury Powozownia w Radziejowicach, 50 procentowe zniżki od obowiązującej ceny na dostęp do zajęć sportowych w halach sportowych w Radziejowicach i Korytowie A, 50 procentowe zniżki od obwiązujących opłat na zajęcia organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Radziejowicach, 50 procentowe zniżki od obwiązującej ceny na zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane przez Świetlicę Socjoterapeutyczną w Radziejowicach. Karta to też umożliwienie rodzinom wielodzietnym uzyskania 20 procentowej zniżki w opłacie za gospodarowanie stałymi odpadami komunalnymi, na nieruchomościach na których zamieszkują. Stosowną uchwałę wprowadzającą w Gminie Kartę Dużej Rodziny radni podjęli 23 maja tego roku.

Oprac. Justyna Napierała


CZYTAJ WIĘCEJ - UCHWAŁA

KARTA DUŻEJ RODZINY 3+

 

ZAPROSZENIE DLA RODZIN WIELODZIETNYCH - BASEN

 

KARTA DUŻEJ RODZINY 3+

 

ZMIANY W 2015 ROKU

 

Urząd Gminy Radziejowice informuje Rodziny 3+ z terenu gminy, że od dnia 20 kwietnia br. mogą z 50% zniżką korzystać z Pływalni Miejskiej „WODNIK” w Grodzisku Maz.